VINGI SUURTALU OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on piimakarjakasvatus.
Ettevõtte juht on Vahur Vingisaar. Omanik on Vahur Vingisaar.
Seisuga 06.11.2026 on ettevõttel 99 568 eurone maksuvõlg. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vahur Vingisaar (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Vahur Vingisaar | 01.09.2023 | 24 000 € | Ainuomand |
VINGI SUURTALU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus, Põllumajandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 251 350 | 341 627 | 396 396 | 252 518 | 232 661 | 267 027 | 239 334 | 280 634 | 246 590 | 237 064 | |
| Ärikasum | −76 728 | −25 022 | 10 692 | −55 168 | −105 293 | −32 329 | −75 757 | −77 446 | −120 639 | 14 311 | |
| Töötajad | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 7 | 6 | 6 | |
| Varad | 592 583 | 608 326 | 632 936 | 634 877 | 509 614 | 514 798 | 495 472 | 441 971 | 451 632 | 516 570 | |
| Kokku omakapital | 77 686 | 100 818 | 86 338 | 4 839 | −67 096 | 14 396 | 6 408 | 15 555 | 98 896 | 228 464 | |
| Ärirentaablus % | -7 | 3 | -22 | -45 | -12 | -32 | -28 | -49 | 6 | 8 | |
| Tööjõukulud | 85 629 | 76 774 | 82 074 | 71 626 | 77 471 | 78 482 | 75 808 | 89 858 | 81 780 | 78 572 | |
| Keskmine kuutöötasu | 956 | 1 022 | 1 115 | 1 206 | 1 222 | 944 | 800 | 849 | 816 | 624 | |
| Käibevara | 381 806 | 369 104 | 386 283 | 381 367 | 351 365 | 341 813 | 314 584 | 240 869 | 243 430 | 278 354 | |
| Põhivara | 210 777 | 239 222 | 246 653 | 253 510 | 158 249 | 172 985 | 180 888 | 201 102 | 208 202 | 238 216 | |
| Kohustused | 514 897 | 507 508 | 546 598 | 630 038 | 576 710 | 500 402 | 489 064 | 426 416 | 352 736 | 288 106 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −76 728 | −31 399 | 1 113 | −63 780 | −120 692 | −39 012 | −84 648 | −83 341 | −129 568 | 9 158 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Segapõllumajandus | 01501 | 341 627 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Töötuskindlustusmakse | 2 274 € | 0 € | 0 € |
| Maamaks | 615 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 13 987 € | 0 € | 0 € |
| Ressursitasu vesi | 634 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 13 099 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 31 864 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 35 819 € | 0 € | 0 € |
| Erijuhtude tulumaks | 1 192 € | 0 € | 0 € |
| Saastetasu vesi | 62 € | 0 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 23 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 99 568 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 17 461 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 15 441 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.03.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 178 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 27.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 146 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 15.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 277 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 22.12.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 087 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 12.12.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 30 103 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 9 677 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 23.09.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 829 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 16.05.2022 | MAAELU EDENDAMISE SA | 50 500 eurot | PÕHIVARA Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |