KLEMMER OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine.
Ettevõtte juhid on Marek Must ja Tanel Kliiman. Omanike hulgas on Tanel Kliiman, Marek Must.
KLEMMER OÜ teenis 2025 aastal 2,35 miljoni eurose müügitulu juures −192 760 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tanel Kliiman (58) | |
| Marek Must (56) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tanel Kliiman | 02.09.2023 | 1 664 € | Ainuomand | |
| Marek Must | 02.09.2023 | 896 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| FILOSOOFI MAJA OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
KLEMMER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitus ja arendus, Inseneribürood konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,35 mln | 2,45 mln | 1,25 mln | 3,74 mln | 2,74 mln | 863 838 | 1,3 mln | 766 037 | 896 611 | 1,27 mln | |
| Ärikasum | −192 760 | 232 626 | −64 653 | 226 760 | −41 831 | 30 023 | 12 970 | −31 333 | 106 644 | −134 712 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | |
| Varad | 1,06 mln | 1,42 mln | 974 544 | 1,1 mln | 2,05 mln | 888 854 | 796 726 | 752 132 | 852 817 | 723 394 | |
| Kokku omakapital | 884 439 | 1,06 mln | 814 753 | 862 777 | 635 997 | 677 801 | 647 767 | 634 783 | 666 098 | 559 438 | |
| Ärirentaablus % | 9 | -5 | 6 | -2 | 3 | 1 | -4 | 12 | -11 | 0 | |
| Tööjõukulud | 100 472 | 84 064 | 75 814 | 69 436 | 58 937 | 53 568 | 48 882 | 49 832 | 57 727 | 55 956 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 745 | 1 574 | 1 442 | 1 224 | 1 112 | 1 015 | 1 035 | 899 | 871 | 790 | |
| Käibevara | 1,03 mln | 1,33 mln | 637 943 | 815 397 | 2,03 mln | 868 192 | 766 051 | 711 276 | 801 780 | 651 408 | |
| Põhivara | 30 626 | 88 611 | 336 601 | 288 898 | 11 530 | 20 662 | 30 675 | 40 856 | 51 037 | 71 986 | |
| Kohustused | 178 883 | 353 691 | 159 791 | 241 518 | 1,41 mln | 211 053 | 148 959 | 117 349 | 186 719 | 163 956 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −178 611 | 248 297 | −48 024 | 226 780 | −41 804 | 30 034 | 12 984 | −31 315 | 106 660 | −134 705 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 71121 | 2,45 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.09.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 79 252 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 12.09.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 95 400 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 19.07.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 63 995 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 29.06.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 148 734 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 29.05.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 233 999 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 28.04.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 163 982 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 29.03.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 130 164 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 01.03.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 211 373 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 27.01.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 138 174 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 16.01.2023 | TARTU LINNAVALITSUS | 26 030 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 2024 | |
|---|---|
| Inseneribüroode TOP | 96 |