MAGNUM DENTAL OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on spetsialiseerimata hulgikaubandus.
Ettevõtte juht on Sirli Puhk. Omanike hulgas on MAGNUM AS, MAGNUM & CO OÜ.
MAGNUM DENTAL OÜ teenis 2025 aastal 3,56 miljoni eurose müügitulu juures 132 845 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Sirli Puhk (37) | |
| Igor Piho (57) | |
| Mari Krass (49) | |
| Kristina Penu (42) | |
| Margus Linnamäe (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MAGNUM AS | 16.08.2023 | 7 500 € | Ainuomand | |
| MAGNUM & CO OÜ | 05.12.2025 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,56 mln | 3,36 mln | 3,2 mln | 2,97 mln | 3,33 mln | 3,45 mln | 2,91 mln | 4,77 mln | 2,97 mln | 3,39 mln | |
| Ärikasum | 132 845 | 141 287 | 285 254 | 241 293 | 351 513 | 362 384 | 113 828 | 212 638 | 112 820 | 406 157 | |
| Töötajad | 14 | 11 | 11 | 10 | 11 | 11 | 13 | 12 | 14 | 14 | |
| Varad | 3,05 mln | 2,82 mln | 2,63 mln | 2,5 mln | 2,33 mln | 2,12 mln | 1,74 mln | 2 mln | 1,77 mln | 1,78 mln | |
| Kokku omakapital | 2,58 mln | 2,53 mln | 2,43 mln | 2,26 mln | 2,12 mln | 1,89 mln | 1,52 mln | 1,51 mln | 1,49 mln | 1,44 mln | |
| Ärirentaablus % | 4 | 9 | 8 | 11 | 11 | 4 | 4 | 4 | 12 | 12 | |
| Tööjõukulud | 543 849 | 443 638 | 372 568 | 350 985 | 335 037 | 318 753 | 312 466 | 475 336 | 356 902 | 263 587 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 512 | 2 109 | 2 186 | 1 897 | 1 805 | 1 497 | 2 467 | 1 588 | 1 173 | ||
| Käibevara | 2,85 mln | 2,13 mln | 1,93 mln | 2,2 mln | 2,08 mln | 1,87 mln | 1,49 mln | 1,75 mln | 1,52 mln | 1,53 mln | |
| Põhivara | 192 067 | 693 124 | 698 512 | 303 900 | 250 000 | 252 906 | 254 031 | 250 000 | 250 000 | 250 000 | |
| Kohustused | 465 379 | 296 542 | 193 799 | 244 140 | 201 270 | 234 951 | 227 751 | 483 090 | 283 681 | 338 587 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 182 530 | 210 646 | 318 662 | 253 343 | 358 651 | 371 389 | 126 572 | 234 104 | 126 959 | 423 976 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 46901 | 3,36 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 613 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 29.01.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 164 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 28.01.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 1 047 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 27.01.2026 | KAITSEVÄGI | 197 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 27.01.2026 | KURESSAARE HAIGLA SA | 247 eurot | MAJANDAMISKULUD Hambaraviteenused |
| 16.01.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 734 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 14.01.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 13.01.2026 | KAITSEVÄGI | 537 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 13.01.2026 | KURESSAARE HAIGLA SA | 238 eurot | MAJANDAMISKULUD Hambaraviteenused |
| 13.01.2026 | KURESSAARE HAIGLA SA | 29 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2007 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 561 |