• OMX Baltic0,47%318,94
  • OMX Riga−0,01%994,88
  • OMX Tallinn0,56%2 252,19
  • OMX Vilnius0,4%1 497,99
  • S&P 500−3,41%7 426,64
  • DOW 30−2,83%51 847,57
  • Nasdaq −4,42%24 598,9
  • FTSE 100−0,43%10 782,66
  • Nikkei 225−1,79%61 077,9
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,89
  • GBP/EUR0,00%1,2
  • EUR/RUB0,00%91,45
  • OMX Baltic0,47%318,94
  • OMX Riga−0,01%994,88
  • OMX Tallinn0,56%2 252,19
  • OMX Vilnius0,4%1 497,99
  • S&P 500−3,41%7 426,64
  • DOW 30−2,83%51 847,57
  • Nasdaq −4,42%24 598,9
  • FTSE 100−0,43%10 782,66
  • Nikkei 225−1,79%61 077,9
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,89
  • GBP/EUR0,00%1,2
  • EUR/RUB0,00%91,45

Urmo Aava

Sünniaeg 02.02.1979 (47)
Lisa isik Minu Äripäev
voogu ja uudiskirja

Urmo Aava (vanus 47) ettevõtja CV Radaris. NB QUALITY GROUP OÜ on suurim ettevõte, milles Urmo Aava tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega C-RALLY SCHOOL OÜ, RALLY ESTONIA OÜ, INTERLINE GROUP OÜ, EVENTHOS OÜ, WAVECARD OÜ, AAVA SIITAN RALLY CLUB MTÜ, ESTONIAN AUTOSPORT EVENTS MTÜ, RALLY ESTONIA MTÜ ja ESTONIAN NEXT RALLYSTAR MTÜ. Tema peamised äripartnerid on Kait Liinev ja Silver Kütt. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.

Urmo Aava Ettevõtted

EttevõteRollSeos alatesMüügitulu
C-RALLY SCHOOL OÜ
  • Juhatus
  • Omanik
  • Kasusaaja
26.02.20140 € (2025)
RALLY ESTONIA OÜ
  • Juhatus
  • Omanik
  • Kasusaaja
11.09.20090 € (2015)
INTERLINE GROUP OÜ
  • Juhatus
  • Omanik
  • Kasusaaja
17.01.2012470 835 € (2025)
NB QUALITY GROUP OÜ
  • Juhatus
  • Omanik
  • Kasusaaja
28.08.20182,61 mln € (2025)
EVENTHOS OÜ
  • Omanik
  • Kasusaaja
29.04.2022211 531 € (2025)
WAVECARD OÜ
  • Omanik
12.10.2026
AAVA SIITAN RALLY CLUB MTÜ
  • Juhatus
  • Kasusaaja
04.09.2025
ESTONIAN AUTOSPORT EVENTS MTÜ
  • Juhatus
  • Kasusaaja
09.10.2013
RALLY ESTONIA MTÜ
  • Juhatus
  • Kasusaaja
26.03.20108 325 € (2017)
ESTONIAN NEXT RALLYSTAR MTÜ
  • Juhatus
  • Kasusaaja
29.04.2022

Osalused ettevõtetes

EttevõteProtsentOsalusMüügitulu
C-RALLY SCHOOL OÜ
50%
1 250 €0 € (2025)
INTERLINE GROUP OÜ
50%
1 250 €470 835 € (2025)
RALLY ESTONIA OÜ
34%
13 600 €0 € (2015)
NB QUALITY GROUP OÜ
22.5%
3 449 €2,61 mln € (2025)
EVENTHOS OÜ
22.5%
563 €211 531 € (2025)
WAVECARD OÜ
16.67%
333 €
Vaata isiku ajaloolisi äriseoseid, ametikäiku ja otsekontakte Infopangast.

Ärivõrgustik

  • Tegevjuhtkond
  • Nõukogu liikmed
  • Omanikud
  • Omandused
  • Kuva 2. astme seosed

Kuulumine Äripäeva Topidesse

Isiku kuulumine Äripäeva TOP nimekirjadesse viimase kuue aasta jooksul.
Isik pole kuulunud Äripäeva TOPi

Seotud uudised

Äripäeva veebides ilmunud artiklid isiku kohta.