• OMX Baltic0,47%318,94
  • OMX Riga−0,01%994,88
  • OMX Tallinn0,56%2 252,19
  • OMX Vilnius0,4%1 497,99
  • S&P 500−4,36%7 353,73
  • DOW 30−3,44%51 523,06
  • Nasdaq −5,52%24 315
  • FTSE 100−0,43%10 782,66
  • Nikkei 225−5,27%57 858,61
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,89
  • GBP/EUR0,00%1,2
  • EUR/RUB0,00%91,34
  • OMX Baltic0,47%318,94
  • OMX Riga−0,01%994,88
  • OMX Tallinn0,56%2 252,19
  • OMX Vilnius0,4%1 497,99
  • S&P 500−4,36%7 353,73
  • DOW 30−3,44%51 523,06
  • Nasdaq −5,52%24 315
  • FTSE 100−0,43%10 782,66
  • Nikkei 225−5,27%57 858,61
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,89
  • GBP/EUR0,00%1,2
  • EUR/RUB0,00%91,34

Anne-Liis Salu

Sünniaeg 16.02.1981 (45)
Lisa isik Minu Äripäev
voogu ja uudiskirja

Anne-Liis Salu (vanus 45) ettevõtja CV Radaris. INUT SOLUTION OÜ on suurim ettevõte, milles Anne-Liis Salu tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega LIFEBOOK LEADERS ESTONIA OÜ, VÄIKE-MAARJA VALD, VAO KÜLA, PARGI TN 9 KÜ, VAO KÜLA HÜVANGUKS MTÜ, VISCOSA KULTUURITEHAS MTÜ ja VAO SPORDIKLUBI MTÜ. Tema peamine äripartner on Viljar Salu. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.

Anne-Liis Salu Ettevõtted

EttevõteRollSeos alatesMüügitulu
LIFEBOOK LEADERS ESTONIA OÜ
  • Juhatus
  • Omanik
  • Kasusaaja
14.12.20225 703 € (2024)
VÄIKE-MAARJA VALD, VAO KÜLA, PARGI TN 9 KÜ
  • Juhatus
19.08.202110 762 € (2021)
INUT SOLUTION OÜ
  • Juhatus
10.04.202327 369 € (2025)
VAO KÜLA HÜVANGUKS MTÜ
  • Juhatus
  • Kasusaaja
16.08.2021
VISCOSA KULTUURITEHAS MTÜ
  • Kasusaaja
09.01.2022
VAO SPORDIKLUBI MTÜ
  • Kasusaaja
12.10.2022

Osalused ettevõtetes

EttevõteProtsentOsalusMüügitulu
LIFEBOOK LEADERS ESTONIA OÜ
49%
1 225 €5 703 € (2024)
Vaata isiku ajaloolisi äriseoseid, ametikäiku ja otsekontakte Infopangast.

Ärivõrgustik

  • Tegevjuhtkond
  • Nõukogu liikmed
  • Omanikud
  • Omandused
  • Kuva 2. astme seosed

Kuulumine Äripäeva Topidesse

Isiku kuulumine Äripäeva TOP nimekirjadesse viimase kuue aasta jooksul.
Isik pole kuulunud Äripäeva TOPi