Jaanis Laur (vanus 59) ettevõtja CV Radaris. BAULRIX OÜ on suurim ettevõte, milles Jaanis Laur tegev on. Lisaks ta on seotud ettevõtetega DECORETER OÜ, VESTIGE VERDANT OÜ, VAAT OÜ, BLUE SHOCK RACE INVEST OÜ, BITVOOG OÜ, MARMARA STERLING OÜ, FW INVESTORS OÜ, FINEST-HALL FACTORY OÜ ja JUHANSON OÜ. Tema peamine äripartner on Riho Leppik. Isiku kõiki rolle, ajalooliseid seoseid ja kontaktandmeid vaata Infopangast.
| Ettevõte | Roll | Seos alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| DECORETER OÜ | 21.02.2024 | 542 673 € (2025) | |
| VESTIGE VERDANT OÜ | 21.02.2024 | 0 € (2024) | |
| VAAT OÜ | 13.01.2021 | 129 572 € (2024) | |
| BLUE SHOCK RACE INVEST OÜ | 21.02.2024 | ||
| BITVOOG OÜ | 17.12.2021 | 0 € (2025) | |
| BAULRIX OÜ | 24.08.1999 | 205 543 € (2025) | |
| MARMARA STERLING OÜ | 21.02.2024 | 1,1 mln € (2025) | |
| FW INVESTORS OÜ | 04.12.2020 | 13 323 € (2022) | |
| FINEST-HALL FACTORY OÜ | 04.03.2021 | 5 mln € (2025) | |
| JUHANSON OÜ | 21.02.2024 | 119 362 € (2024) |
| Ettevõte | Protsent | Osalus | Müügitulu |
|---|---|---|---|
| BITVOOG OÜ | 2 500 € | 0 € (2025) | |
| BAULRIX OÜ | 20 000 € | 205 543 € (2025) | |
| BLUE SHOCK RACE INVEST OÜ | 20 € | ||
| JUHANSON OÜ | 2 € | 119 362 € (2024) | |
| MARMARA STERLING OÜ | 2 € | 1,1 mln € (2025) | |
| FW INVESTORS OÜ | 4 € | 13 323 € (2022) | |
| VESTIGE VERDANT OÜ | 2 € | 0 € (2024) | |
| VAAT OÜ | 5 € | 129 572 € (2024) | |
| DECORETER OÜ | 1 € | 542 673 € (2025) | |
| FINEST-HALL FACTORY OÜ | 1 € | 5 mln € (2025) |